Gazete Yazılarım


Bülent ARSLAN

2014 Dünya Kupası Ardından

Brezilya'da müthiş bir heyecana sahne olan 2014 Dünya Kupası, toplamda oynanan 64 maçın ardından Almanya'nın zaferiyle sona erdi. Büyük bir heyecan içerisinde izlediğimiz Brezilya 2014 Dünya Kupası sona erdi.

Bülent ARSLAN

Bafra Kaymakamlığınca Açılan Kültür Evlerine 8 adet Bilgisayar Yazıcısı Hibe Edildi (3)

Bafra Kaymakamlığı Mahalle muhtarlıklarının katkılarıyla hayata geçirilen Kültür Evlerine Bafralı İş adamı, Bafralılar Kültür Yardımlaşma Derneği Başkanı ve Bafra Sağlık Eğitim Vakfı Başkanı Bülent Arslan tarafından 8 adet Bilgisayar Yazıcısı Hibe Edildi.

Bülent ARSLAN

Melekler mekanı, Bahama Adaları

Bu seferki yolculuğumuz gene uzak diyarlara. 2013 Eylül ayındaki Hamburg'da düzenlenen Inmarsat Havacılık konferansında, bir sonraki yıllık konferansın 2014 Mayıs ayında Cape Canaveral/Florida'dan kalkacak olan ve BAHAMA adalarına seyri esnasında bir gemi üzerinde yapılacağını söylediklerinde, bu fırsatı kaçırmamak için hemen ertesi gün internet üzerinden kaydımızı yaptırmıştık.

Bülent ARSLAN

Barselona Tatili

Evet, her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan Barselona şehrini hemen ROMA seyahatinin ardından, kaldığım üç gün içerisinde dünyada eşi benzeri olmayan yapıları görmek muhteşemdi. Bir de eski bir futbolcu olarak meşhur Camp Nou stadını görmeden gelmek hiç olmazdı.

Bülent ARSLAN

Basev Faaliyetleri Yazıs 2013-2014

BAFRA SAĞLIK EĞİTİM VAKFI (BASEV) 2013-2014 ÖĞRETİM YILINDA DA BAFRALI ÇOCUKLARIMIZA BURS VERMEYE DEVAM EDİYOR.

Bülent ARSLAN

Bayram KÖSE Da Vinci Şifresi

Konu başlığı bir filmi analatacakmışım gibi geliyor olabilir, ancak hiçbir ilgisi yok, sadece isim benzerliği fakat içinde çok önemli bir hikaye gizli.

Bülent ARSLAN

Bedri KORAMAN Haber

Bedri KORAMAN Döneminin Usta Çizeri, Kalp Yetmezliği teşhisiyle Hastaneye Kaldırıldı...

Bülent ARSLAN

Costa Rica Mart 2013

Siz, Yunan mitolojisindeki toprak ve bereket tanrıçası Demeter'in kızı güzel Persephone'nin hikayesini bilirmisiniz?

Bülent ARSLAN

Fenerbahçe Kaymaklı Lokum

Fenerbahçe'li futbolcular kaymaklı lokumun tadına doyamadı.

Bülent ARSLAN

Geçmişten günümüze Ahmet AHISKALI

FEVZİ CEYLAN'ın BENİM ÜNİVERSİTE HAYATIMDA ÇOK ÖNEMLİ BİR YERİ VARDIR. ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ İÇİN İSTANBUL'A GİTMEK ÜZERE SAMSUN'DAN VAPURA BİNDİK. VAPUR KARAKÖY'DE İSKELEYE YANAŞTIĞINDA AŞAĞIDA FEVZİ ABİYİ GÖRDÜĞÜMDE DÜNYALAR BENİM OLDU.

Bülent ARSLAN

Geçmişten Günümüze Ziya KURAL

“BAFRA, ÖYLE BİR MÜNBİT ARAZİSİ VAR Kİ PAMUKTAN BAŞKA HER ŞEY YETİŞİYOR. KIZILIRMAĞIN OLUŞTURDUĞU ALÜVYONLU TOPRAKLAR BİR HAZİNE” Diyor Sn. Yusuf Ziya KURAL AMA DAHA DA ÖNEMLİSİ BU TOPRAKLARDA DAHA BAŞKA NELERİN YETİŞTİĞİ, OĞLU Sn. Prof. Dr. Ali Rıza KURAL, TÜRKİYE'DE İLK DEFA DA VINCI ROBOTUYLA PROSTAT KANSERİ AMELİYATLARINI GERÇEKLEŞTİREN KİŞİ...

Bülent ARSLAN

Gokhan GONUL Ameliyat

2009-2010 TURKCELL SUPER LİG SEZONUNUN KAPANMASININ ARDINDAN OMZUNDA SAKATLIĞI BULUNAN BAFRA'MIZIN GURURU FENERBAHÇE 'Lİ GÖKHAN GÖNÜL AMELİYAT OLDU

Bülent ARSLAN

İRAN İSLAM CUMHURİYETİ

İRAN, BİR DİĞER İSMİ ACEMİSTAN, ASLINDA İRAN İSLAM CUMHURİYETİ, BATI ASYANIN EN BÜYÜK EGEMEN GÜCÜ, 79 MİLYON NÜFUSU İLE DÜNYANIN 18. KALABALIK ÜLKESİ.

Bülent ARSLAN

Ismail KÜÇÜKÖDÜK Haberi

Dr. İsmail KÜÇÜKÖDÜK, 550 DOKTOR ARASINDAN SIYRILARAK ÜLKEMİZE ÖNEMLİ BİR ÖDÜL KAZANDIRDI.

Bülent ARSLAN

Mehmet ANAKOK

Medikal Sektöründe gene başarılı bir hemşerimiz. Mehmet ANAKÖK; 1966 Samsun doğumlu ve 1983 yılında Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Elektronik Bölümünden mezun olduktan sonra 1987 Yılında Organ Nakli Vakfı ve Yanık Tedavi Vakfında göreve başlamış.

Bülent ARSLAN

THE BUSINESS YEAR

“Gelecek kablosuz teknolojiye doğru ilerlemekte. Şu anda hayal ile edemediğimiz gelişmeler yakında hayatımızın bir parçası olacak ve dünyamızı ve çalışma şekillerimizi çok büyük ölçüde değiştirecek.”

Bülent ARSLAN

YAŞ DOKSAN

YAŞ DOKSAN YOLUN NERESİ ACABA? Uzun yaşamak, şimdilerde sağlıklı uzun yaşamak bu günün moda sözcükleri. Görsel veya yazılı basında hergün sağlıklı bir yaşam için diyet önerileri, egzersiz yöntemleri sıralanıp dururken, tıbbi tedavi yöntemleri hızla gelişirken hepimiz uzun ve sağlıklı yaşam yollarını aramıyormuyuz?